Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Yayın Hakkı

Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.'nin Internet sayfalarında Veri Koruma ve Veri Kullanma koşulları:

Güvenlik ve İlkeler

Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.'nin Internet sayfalarından olan www.mutfaginyildizi.com.tr ve bağlantılı diğer sayfalardaki verilerin kullanılması ve verilen bilgilerin güvenli olarak saklanması için ilgili yasanın kuralları geçerlidir. Mutfağın Yıldızı Internet sayfası, www.mutfaginyildizi.com.tr , ziyaretçilerinin özellerine saygı duyar ve bu nedenle Internet sayfasındaki ziyaretleri süresince her adımın güvenli geçmesini ister ve sağlar. Bu nedenle ziyaretçilerin kişisel bilgilerinin, örneğin; ad, doğum tarihi, adres, e-mail, telefon numaraları vb. gibi, korunması ciddiye alınır. Internet sayfası ile ilgili olarak Pakmaya ilgili yasaya uymakta olup çok sıkı bir kontrol altında çalışmaktadır. Bu nedenle teknik tedbirler alınmıştır. Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. Veri Korumasını güncelleyebilir; bu yüzden www.mutfaginyildizi.com.tr Internet sayfasına tüketicilerin arada bir bakması tavsiye edilir.

Kullanıcı bilgilerinin Pakmaya tarafından kayıt altına alınması, kullanılması ve bu bilgiler aracılığı ile kullanıcı ile iletişim kurulması, Gizlilik Politikası ve Şartları

Pakmaya ve Runway Istanbul bu uygulama kapsamında elde edilen veya saklanan kullanıcı bilgilerinin gizliliğini sağlamayı aşağıdaki temel kurallar çerçevesinde taahhüt eder.
Bu doğrultuda;
Kullanıcıların siteyi kullanabilmeleri için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmakta, kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.
Kullanıcı bilgileri, idari ve düzenleyici kurumlar, yargı ve yürütme mercileri tarafından istendiği takdirde yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklanabilecektir. Destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik politikasına ve şartlarına uymalarının sağlanması için gereken özen gösterilecektir.
Pakmaya ve Runway Istanbul personeli tarafından katılımcı bilgilerine erişimler, işin yapılabilmesi için gerekli olan kısıtlı yetki seviyesi ile iş bölümü prensibi esas alınarak düzenlenmekte, bu suretle katılımcı bilgilerinin gizliliği korunmaktadır.
Ziyaretçiler, www.mutfaginyildizi.com.tr Internet sayfasına Facebook ile Bağlan özelliğiyle giriş yaparlar Üyelik, kampanya veya diğer çalışmalar için kişisel bilgileri almak gerektiğinde, bu bilgilerin kullanılıp kullanılamayacağına, sayfa ziyaretçisi kendisi karar verip onaylar. Ziyaretçinin onayı ile alınmış olan kişisel bilgiler, onlardan gelen soruları yanıtlamak veya Pakmaya'den almak istedikleri bilgiler için kullanılır. Pakmaya, www.mutfaginyildizi.com.tr Internet sayfası ve bağlantılı diğer sayfalardaki ziyaretçilerinin onayı olmadan onların hakkında bilgi toplamaz. Hiç bir şekilde Internet sayfası ziyaretçileri, kullanıcıları veya tüketicilerinin kişisel bilgileri Pakmaya tarafından başka kişi ve kurumlara satılmaz veya herhangi başka bir şekilde kullanılmaz ve üçüncü şahıslara da verilmez. Pakmaya çalışanları ve hizmet aldığımız bağlantılı ajanslar, onların çalışanları ve hizmet alınması olası olan diğer üçüncü şahıslar bu kurallara uymak zorundadırlar. Bu kurallar Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş'nin Internet sayfaları için hizmet veren tüm kişi ve kuruluşlar için geçerlidir. Şikayet, Öneri, Anket ve Araştırmalar Müşteri Geri Besleme adına tüketiciden gelen kişisel bilgiler kayıt altına alındıktan sonra, tüketici isteklerini daha iyi yerine getirmek, ürünleri revize etmek, geriye dönük takip yapabilmek veya tüketiciyi bilgilendirmek için Pakmaya tüketicilerin kişisel bilgilerini tüketicinin onayı dahilinde edinmek isteyebilir ve yine bu amaçlar doğrultusunda bu bilgileri kendisine bağlı olan bir şirkete iletebilir. Kişisel bilgiler, ürünler hakkında yapılan anketler veya araştırmalar için kullanılacaktır. Hiç bir şekilde Internet sayfası ziyaretçileri, kullanıcıları veya tüketicilerinin kişisel bilgileri Pakmaya tarafından başka kişi ve kurumlara satılmaz veya herhangi başka bir şekilde kullanılmaz ve üçüncü şahıslara da verilmez. Pakmaya çalışanları ve hizmet aldığımız bağlantılı ajanslar ve onların çalışanları ve hizmet alınması olası olan diğer üçüncü şahıslar bu kurallara uymak zorundadırlar. Bu kurallar Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin Internet sayfaları için hizmet veren tüm kişi ve kuruluşlar için geçerlidir.

Markalar, Logolar, Şirket yazıları ve Diğerleri

Internet sayfasında olan Markalar, Logolar, Şirket yazıları, ürünler ve görseller koruma altındadır ve bu yüzden kullanılamaz. Bunların kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması Fikri ve Sınai hakları ile ilgili yasa ve Kanun Hükmünde Kararname hükümleri gereğince suç oluşturur ve tazminat istenebilir.

Sorumluluk

Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin Internet sayfası ve sayfalarının içerikleri hazırlanırken dikkatlice kontrol edilir. Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş, kendisine ait Internet sayfası bilgilerinin başka kullanıcılar tarafından görüntülenmesi, kopyalanması ve aktarılması sırasında ortaya çıkabilecek olan hatalardan, Internet sayfasının kullanımı sırasında bilerek veya bilmeyerek verilen zararlardan sorumlu değildir. Bu zararlar; Software ve/veya bilgisayar virüslerini de kapsar.

Linkler

Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin Internet sayfası ve sayfaları, başka sayfaların linklerini içeriyorsa oradaki taslakların hazırlığından Pakmaya sorumlu değildir. Aynı zamanda ziyaretçilerin diğer sayfaların veri koruma koşullarını sorgulamaları ve bu koşulları okumaları tavsiye edilir.

Şikayet, Öneri, Anket ve Araştırmalar

Müşteri Geri Besleme adına tüketiciden gelen kişisel bilgiler kayıt altına alındıktan sonra, tüketici isteklerini daha iyi yerine getirmek, ürünleri revize etmek, geriye dönük takip yapabilmek veya tüketiciyi bilgilendirmek için Pakmaya tüketicilerin kişisel bilgilerini tüketicinin onayı dahilinde edinmek isteyebilir ve yine bu amaçlar doğrultusunda bu bilgileri kendisine bağlı olan bir şirkete iletebilir. Kişisel bilgiler, ürünler hakkında yapılan anketler veya araştırmalar için kullanılacaktır. Hiç bir şekilde Internet sayfası ziyaretçileri, kullanıcıları veya tüketicilerinin kişisel bilgileri Pakmaya tarafından başka kişi ve kurumlara satılmaz veya herhangi başka bir şekilde kullanılmaz ve üçüncü şahıslara da verilmez. Pakmaya çalışanları ve hizmet aldığımız bağlantılı ajanslar ve onların çalışanları ve hizmet alınması olası olan diğer üçüncü şahıslar bu kurallara uymak zorundadırlar. Bu kurallar Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin Internet sayfaları için hizmet veren tüm kişi ve kuruluşlar için geçerlidir

Onay

Kullanıcı bilgileri, ziyaretçi ile iletişim kurulması, şikayet, öneri, anket ve araştırmalarda kullanılması için Pakmaya tarafından kayıt altına alınır. Bu nedenle, Pakmaya mutlaka Internet sayfası ziyaretçisinin her basamakta onayının alınmasını esas alır. Onaylar her an e-mail yolu veya posta yolu ile yine kullanıcı tarafından iptal de edilebilir.

Kişisel olmayan bilgiler

Internet sayfasından genel bilgiler de toplanır, mesela tıklama sayısı, Internette kalınan süre, açılan sayfalar vs. bu kişisel olmayan bilgileri Internet sayfasını daha ilginç kılmak ve tüketicilerin isteklerine uygun yenilikler yapmak için kullanılır.

Çocuklar

Çocukların yanlarında bir ebeveyn olmadan kişisel bilgi aktarımı yapmaları durumunda, yanlışlıkla çocuklar veya ebeveynler hakkında bilgi elde edilmiş olmasından Pakmaya sorumlu tutulamaz. Bu durumda onaylar her an e-mail yolu veya posta yolu ile iptal edilebilir.

İçerik Kullanımı

www.mutfaginyildizi.com.tr adresinde sunulan içerikler özenle ve dikkatle hazırlanmaktadır. Tarifler, Püf Noktaları, Bunları biliyor musunuz?, Mutfağın Yıldızı TV ve Ürünler sayfasında yer alan içeriklerle ilgili olarak takipçilerin kullanacakları içerik ve sunulanlar içinde yer alan malzeme ve ürün özellikleri ile ilgili alerji, çölyak vb. sağlık problemlerinin olması durumundan Pakmaya sorumlu değildir.

Telif Hakkının korunması

Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin www.mutfaginyildizi.com.tr Internet sayfası ve bağlantılı diğer sayfalarının tüm hakları, sayfa ve sayfalar ile ilgili tüm yayınlama, kopyalama, çoğaltma ve değiştirme, ilgili teknik kurallar ve linkleme ve bu gibi işlemlerin hakları Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş.'e aittir. Pakmaya'nın Internet sayfasındaki bütün içerikler (yazılar, görseller, grafikler, videolar vs.) Telif Hakkı ile korunmaktadır. Bu haklar, veritabanları ve buna benzerleri için de geçerlidir. Internet sayfasındaki tüm içerik için, şahsi kullanımlarda Pakmaya Gıda San. ve Tic. A.Ş.'den izin alınarak download edilebilir fakat çoğaltılamaz, yeniden kullanılamaz, kaydedilemez, değiştirilemez veya başka hiç bir türlü kullanılamaz. Ticari kullanımlara ise kesinlikle izin verilmemektedir. İzinsiz çoğaltılması, yeniden kullanılması, kaydedilmesi, değiştirilmesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası ilgili hükümleri gereğince suç oluşturur ve tazminat istenebilir.